Dungeons of Edera intro

Dungeons of Edera se hrdě připomíná

25. 5. 2021
Zdroj náhledu: Monster Tooth Studios

Dungeons of Edera je indie hra na principu Souls her ve stylu Diabla, na které již nějakou dobu pracuje nezávislé vývojářské studio Monster Tooth. Jejich nový titul má být procedurálně generované rogue-lite akční RPG se stamina-and-dodging soubojovým systémem.

Hra poběží na Unreal Enginu, který je již sám o sobě určitou zárukou povedených grafických prvků.

Dungeons of Edera je od loňského léta na platformě Steam v předběžném přístupu. Vývojáři postupně uvolňují nové aktualizace, které přidávají do hry další prvky a funkce. Podle uživatelských recenzí na má hra velmi kladné hodnocení.

Základní prvky hry:

Základní prvky hry:

Dungeons of Edera je rogue-lite akční RPG s procedurálně generovanými úrovněmi. Každý dungeon je plný nebezpečných nepřátel, krvelačných bossů a spousty kořisti pro ctižádostivého dobrodruha.

  • Sjednoťte frakce Edery

Zahrajte si ručně vytvořenou kampaň se třemi jedinečnými frakcemi a spojte své země proti Oswary Kingdom.

  • Nikdy nehrajete dvakrát stejný dungeon

Procedurálně generované úrovně se širokou paletou témat s náhodnými nepřáteli a bossy vybranými z mnoha frakcí znamenají, že nikdy nebudete hrát dvakrát ve stejném dungeonu. To přináší novou výzvu pokaždé, když vstoupíte.

  • Vaše postava = vaše volba dovedností

Trvalý postup a otevřený strom dovedností znamená, že s každou úrovní a bodem dovednosti si vyberete vlastní styl boje a schopnosti, který se vám bude nejvíce zamlouvat.

  • Kořist… Spousta kořisti

Stovky možností kořisti a několik typů rarit, které posílí vaše schopnosti a pomohou vám se specializací vaší postavy.

  • Zanechte své dědictví

Utraťte zlato za přestavbu své frakce pomocí upgradů, které přetrvávají i po smrti a pomáhají vašemu dalšímu dobrodruhovi. Přiveďte kováře k prodeji exotických zbraní nebo trenéra z cechu Fire Mages, abyste odemkli magické dovednosti.

Monster Tooth Studios plánuje vydání hry na konci roku 2021, kdy se cena zvýší. Dungeons of Edera je v současné době za patnáct dolarů ve službě Steam.

Zdroj: igdb.com

Monster Tooth Studios plánuje vydání hry na konci roku 2021, kdy se cena zvýší. Dungeons of Edera je v současné době $ 15 na Steam.

Zdroj: pcgamer.com 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.