Dying Light 2 – úvodka

Dying Light 2 by měl příští týden dostat velký patch

7. 3. 2022
Zdroj náhledu: Techland

Velmi očekávaná hra letošního roku, která se již krátce po vydání stala oblíbenou a úspěšnou, se stále těší velkému počtu hráčů. Hororová survival hra Dying Light 2 získala již několik herních ocenění a denně ji hraje více než 30 000 hráčů na platformě Steam, a to i mimo hlavní hrací čas. Hra je populární i v České republice, o to více, že má českou lokalizaci.

Podle dostupných informací se navíc pro tuto populární zombie hru chystá vcelku velká a významná aktualizace. Aktualizace bude mimo jiné řešit vleklý problém zvaný „death loop“, dále má vyřešit několik známých bugů a chyb, a to včetně chyb v animacích a v uživatelském rozhraní.

Dying Light 2 Stay Human - luk

Bug „death loop“ sužuje Dying Light 2 od vydání

Chyba „death loop“ se objeví, když zemřete během mise, která vyžaduje, abyste zůstali v určité oblasti, jinak rychle zemřete. Pokud je Aiden sestřelen, respawne se v nedalekém úkrytu, který je však v některých případech daleko od kritické oblasti mise. Znovu zemře, znovu se zotaví a bude uzamčen v neustále se opakujícím cyklu, což znemožní začít misi znovu nebo postoupit ve hře. Ano, jedná se o velmi otravný cyklus, který dokáže hru totálně znechutit. Vývojářské studio Techland se tento problém pokusilo vyřešit v minulých patchích pro Dying Light 2, ale zdá se, že se tento problém ukázal jako tvrdý oříšek. Nicméně oprava by měla podle tweetu vývojářů vyjít někdy „příští týden“. Záplata se bude zabývat také animacemi fyziky těl a provede změny v uživatelském rozhraní, ačkoli ani v jednom případě se vývojáři nepouštějí do podrobností.

PC edice hry Dying Light 2 dostane záplatu jako první a na konzole se aktualizace dostane „o několik dní později“, uvádí Techland.

V odpovědi jednomu z hráčů v tomto vlákně vývojáři také říkají, že zvažují přidání režimu New Game+ do hry Dying Light 2, ale že „je ještě příliš brzy na to, aby něco slibovali“.

Zdroj: pcgamesn.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.