Encased – Hotfix a další novinky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Dark Crystal Games

O velmi povedené sci-fi postapokalyptické RPG hře Encased jsme vás podrobně informovali v naší recenzi předběžného přístupu. Hra se odehrává v alternativní historii 70. let 20. století. říběh začíná v roce 1971, ve světě právě skončila studená válka a také válka ve Vietnamu. Nebylo to však díky tomu, že by znepřátelené strany dostaly rozum a samy od sebe zjistily, že je lepší spolupracovat. Vše bylo kvůli objevení tajemného Dómu.

Jedná se o propracované a sofistikované RPG, které vám dá možnost se opravdu vcítit do vámi vytvořené postavy. Po celou dobu hraní máte velkou volnost a možnost řešit různé situace po svém. Svět a okolí pak na tyto situace průběžně reagují.

Encased se stále vylepšuje

Vývojáři hry slaví se svým postapokalyptickým RPG velký úspěch. Není divu, že se i nadále snaží hru co nejvíce vylepšovat a zdokonalovat. V rámci hotfixů 1 a 2 bylo již opraveno mnoho chybek z předběžného přístupu, ale také přidáno mnoho nových věcí.


Nyní dva týdny po vydání přichází třetí Hotfix.


„Od vydání knihy Encased uplynuly více než dva týdny. Na hře nadále aktivně pracujeme a vyvíjíme další obsah (který oznámíme zvlášť), dokončujeme sporné záležitosti a samozřejmě čteme vaše hlášení a opravujeme chyby. Dnešní hotfix je však výjimečný: nejenže jsme odstranili řadu problémů, ale také jsme přidali funkci, o kterou jste žádali – možnost vybrat si vlastní portrét hlavního hrdiny. Hra podporuje formáty *.jpg a *.png, doporučujeme však používat *.png s průhledností, aby se pozadí lokace zobrazovalo za zády vaší postavy.“ – Dark Crystal Games.

Kompletní výčet oprav můžete nalézt zde.

Encased transit

Zdroj: Dark Crystal Games

Vývojáři, kteří aktivně mluví s komunitou

Jestli se je něco, co má snad každá herní komunita napříč všemi hrami a také platformami ráda, pak je to, když vývojáři mluví s komunitou, naslouchají jejím prosbám, ale také se dokáží i aktivně bavit o dalších možnost, vylepšeních a dovedou přiznat vlastní chyby. Přesně to jsou vývojáři z Dark Crystal Games a pokud opravdu do hry přidají některé prvky nebo doporučení a přání komunity, pak by se mohlo jednat opravdu o velkolepý projekt. Nezbývá však nic víc než doufat, co přinese budoucnost, hra je přeci jen v plném vydání dva týdny.

Hru můžete sledovat zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn