A Game of Thrones The Board Game - Epic Games

Epic Games Store nám rozšíří knihovnu o další dvě zajímavé hry

23. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší další dva zajímavé tituly v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme pořídit herní adaptaci deskové hry ze světa Hry o trůny a rovněž starší díl série Car Mechanic Simulator.

Car Mechanic Simulator 2018

Sérií Car Mechanic Simulator asi není potřeba dalekosáhle představovat. Vžijete se do role mechanika aut, jehož úkolem bude opravovat, ladit a testovat rozbitá auta. K dispozici vám bude více než 40 licencovaných vozů, deset různých nástrojů a přes 1000 typů náhradních dílů. Car Mechanic Simulator 2018 navíc obsahuje i tzv. aukci vozů, které můžete prodat či nakupovat do vaší sbírky.

Car Mechanic Simulator 2018 bude na Epic Games Store dostupný do 30. června 2022.

A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition

Jak už název napovídá, hra A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition není samozřejmě nic jiného než videoherní adaptace oblíbené deskové hry ze světa seriálu Hra o trůny. Podívejte se na recenze deskových her. A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition se odehrává po smrti krále Roberta Baratheona, kdy každý hráč převezme roli jednoho z rodů Sedmi království ve snaze získat Železný trůn a usednout na něj.

A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition bude rovněž dostupná do 30. června 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.