Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 13.

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Třináctým titulem z předpokládaných patnácti je logická kooperativní hra Moving Out.

Moving Out

Mnoho z nás bezpochyby zažilo situaci, kdy bylo nutné se jednoho dne z různých důvodů odstěhovat, a to třeba v případě zaměstnání, studia či koupě nového domu nebo bytu. Pokud jste stěhování zažili na vlastní kůži, jistě uznáte, že se nejedná o nic příjemného, a mnohdy tato nutnost přináší nemalé problémy a především nervy. Jak takové stěhování vypadá, zjistíme i ve hře Moving Out od vývojářského studia SMG Studios a Devm Games. V tomto konkrétním případě se nejedná o žádný simulátor a hra bere práci stěhováka s nadhledem a humorem, nicméně už v prvních minutách zjistíme, že hrát tenhle animovaný titul nebude žádná sranda a kromě rychlosti bude vyžadovat i notnou dávku nervů. Pokud máte zájem si o hře přečíst něco více, můžete se mrknout na naši recenzi.

Moving Out bude na Epic Games Store dostupný do zítřejší 17. hodiny, poté nás čeká další titul s číslovkou 14, který s největší pravděpodobností bude předposlední.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn