stěhování

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 13.

28. 12. 2021
 

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Třináctým titulem z předpokládaných patnácti je logická kooperativní hra Moving Out. https://www.youtube.com/watch?v=f_IuHhgUlt4

Moving Out

Mnoho z nás bezpochyby zažilo situaci, kdy bylo nutné se jednoho dne z různých důvodů odstěhovat, a to třeba v případě zaměstnání, studia či koupě nového domu nebo bytu. Pokud jste stěhování zažili na vlastní kůži, jistě uznáte, že se nejedná o nic příjemného, a mnohdy tato nutnost přináší nemalé problémy a především nervy. Jak takové stěhování vypadá, zjistíme i ve hře Moving Out od vývojářského studia SMG Studios a Devm Games. V tomto konkrétním případě se nejedná o žádný simulátor a hra bere práci stěhováka s nadhledem a humorem, nicméně už v prvních minutách zjistíme, že hrát tenhle animovaný titul nebude žádná sranda a kromě rychlosti bude vyžadovat i notnou dávku nervů. Pokud máte zájem si o hře přečíst něco více, můžete se mrknout na naši recenzi.

Moving Out bude na Epic Games Store dostupný do zítřejší 17. hodiny, poté nás čeká další titul s číslovkou 14, který s největší pravděpodobností bude předposlední.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.