Escape Simulator – Portal Escape Chamber DLC

Escape Simulator obdrží DLC Portal Escape Chamber

11. 8. 2023
Zdroj náhledu: Pine Studio

Není to tak dávno, co jsme recenzovali kooperativní únikovou hru od vývojářů z Pine Studio jménem Escape Simulator. V něm je vaším úkolem mít oči na stopkách a společně vyřešit zapeklité hádanky, abyste unikli z uzavřené místnosti. Za podpory společnosti Valve hra obdrží rozšíření s názvem Portal Escape Chamber a to nejlepší je, že bude zcela zdarma. Fanoušci netrpělivě čekající a stále doufající, že někdy vznikne další díl legendární série Portal, si mohou vyzkoušet být uzamčeni v Aperture Laboratories trochu jinačím způsobem. DLC bude spuštěno 7. září 2023.

Tým Pine Studios slibuje, že se znovu setkáte s některými známými tvářemi, abyste porušili určitá bezpečnostní pravidla testovacích místností. Portal Escape Chamber má být hratelné až s devíti dalšími hráči. Rozřešit složité hádanky bude chtít otevřenou mysl, popuštěnou uzdu kreativity a smysl pro detail. Únik tentokrát nebude tak snadný jako teleportování se z místa na místo pomocí portálové zbraně, avšak čekat můžete hromadu referencí, jak napovídá oznamovací trailer.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.