Euro Truck Simulator 2 a American Truck obdrží oficiální multiplayer

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Je to věc, po které již fanoušci dlouhá léta volali, a až nyní se jejich přání konečně vyplní. Přivítejte Convoy, oficiální multiplayerový režim pro Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator, který se nachází v rámci testování.

Pokud chcete v současné době hrát hry od SCS Softwaru ve více hráčích, je nutné mít nainstalovaný speciální mód pod názvem TruckersMP. Možnost oficiálního multiplayeru bez nutnosti speciálního modu tak mnoho hráčů jistě uvítá.

Odpočívadlo v American Truck Simulator
Convoy přijde spolu s aktualizací 1.41 a nabídne hru až pro osm hráčů. Hráči budou moci přijímat společné zakázky a také komunikovat mezi sebou skrze herní chat nebo vysílačku. Těšit se můžeme také na synchronizaci AI, počasí nebo času a v případě potřeby či nějakých problémů bude možné i v multiplayeru načíst předchozí uložené pozice.

Oficiální multiplyerový režim se v současné době nachází ve fázi Experimental beta, do jehož přístupu je potřeba speciální klíč. Více informací naleznete v oficiální zprávě SCS Software.

Vývojáři z SCS Software přislíbili i postupné vylepšování a rozšiřování režimu Convoy, na kterém se ve velké míře podílí i zpětná vazba od samotných hráčů.

V rámci aktualizace 1.41 obdrží Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator také nový foto režim a mnoho dalších věcí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn