Evil West 1

Evil West – první aktualizace

3. 12. 2022
 

Akční titul Evil West vás zavede na starý dobrý Divoký západ, jenž je pohlcován temnou hrozbou. V kůži jednoho z posledních žijících agentů vycvičených pro lov upírů se ocitáte v bodě zlomu, na poslední hranici mezi lidstvem a hluboce zakořeněným terorem, který se vynořuje ze stínů. Tato pekelná řežba sbírá napříč herní scénou poměrně vysoká hodnocení nejen od magazínů, ale také od uživatelů. Několik prvků sice hru sráží lehce dolů, ale jak se zdá, vývojáři si vzali k srdci zpětnou vazbu hráčů a přichází s první aktualizací. 

Evil West 132342

Na co si většina hráčů stěžovala, byl třes kamery, ten si nyní můžete přepínat v nastavení hry. Zároveň byla přidána možnost restartovat aktuální misi v sekci Misí v nabídce Lore. Tento prvek byl opravdu velmi žádaný, zejména pokud jste chtěli plnit achievementy na Steamu, přehlédli jste například truhlu a už jste se k ní nemohli vrátit zpět. 

Pokud vás nebavilo stále držet klávesu pro sprint, nyní je možnost ji změnit na přepínání místo přidržení. Kurzorové šipky již nejsou pevně svázány s pohybem kamery.

Co štvalo (a štve, nejen u tohoto titulu) mnoho hráčů, je obrazovka EULA. Nyní ji můžete při prvním spuštění hry díky tlačítku Exit jednoduše přeskočit.

V nabídce možností lze nově nastavit úhel FOV (Field of View), což je užitečné zejména v případě, že vlastníte ultra-širokoúhlý monitor.

V rámci aktualizace bylo opraveno několik níže uvedených chyb.

  • Nefungování pohybu hráče analogovými páčkami na některých ovladačích.
  • Zvuk boje, který zůstával aktivní po smrti nepřítele u jednoho z minibossů. 
  • Byla opravena chyba, díky níž mohl hráč vyhodit nepřítele z arény v misi The Questionable Cargo.
  • Opraveny případy, kdy spuštění nebo načtení mise mohlo trvat příliš dlouho a obrazovka zůstala černá.
  • Pokud jste v rámci soubojů s bossy změnili obtížnost, mohlo dojít k problému s HP nepřítele, tento problém byl opraven.
  • V rámci kooperace byla opravena chyba, kvůli níž se hráči mohli navzájem lehce zablokovat, pokud oba zemřeli během tutoriálu v misi The First Spark.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.