Expedition Agartha intro

Expedition Agartha se připomíná

4. 9. 2021
Zdroj náhledu: Matrioshka Games

Společnosti Matrioshka Games a Wandering Wizard oznámily hru Expedition Agartha. Ta zavede hráče do mystického království Agartha, říše na ztraceném kontinentu Mu, která je plná bohatství a nebezpečí. Ti nejstatečnější bojovníci si mohou zajistit nepředstavitelné bohatství, ale jen pokud přežijí.

Podle prvotních informací se bude jednat o PvP/PvE hru ve stylu Hunt: Showdown nebo Escape from Tarkov.

Zdroj: Matrioshka Games

Expedition Agartha jako středověký Escape from Tarkov

Hráči budou podnikat výpravy sami nebo až se dvěma dalšími přáteli a budou se probojovávat napříč ostrovem. Hra obsahuje hardcore PvP s plnou kořistí. Po regionech se potulují nebezpečná NPC, ale i další neohrožení dobrodruzi, kteří se nebudou chtít o kořist s nikým dělit. Smrtonosnější hráči slídí po zemi a hledají poklady a krev. Prakticky se jedná o již zmíněný gameplay z her Hunt: Showdown nebo Escape from Tarkov, po splnění určitých úkolů a získání kořisti se ještě budete muset dostat do bezpečné oblasti.https://www.youtube.com/watch?v=uEmqnp6a_HI

Hrajte jako Freebooter (nízké riziko, nízká odměna) a vstupte do expedice s bezplatným vybavením nižší úrovně bez jakéhokoli postupu postavy, nebo hrajte jako Mercenary (vysoké riziko, vysoká odměna) a přineste si vlastní těžce vydělané vybavení s postupem v úkolech a dovednostech.

Na základě toho to vypadá, že „Freebooter“ je ekvivalentem herní mechaniky „Scav“ z Tarkova nebo Free Huntera z Huntu. Rozdíl je však v tom, že Escape from Tarkov se odehrává v moderní době, Hunt: Showdown je z období divokého západu a tato hra bude ve středověkém fantasy prostředí.

Očekávané datum vydání je v roce 2022

Hru naleznete zde.

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.