Fall Guys Season 4 – nový prvek konstrukce

Fall Guys Season 4 do hry přinese velkou novinku

3. 5. 2023
Zdroj náhledu: fallguys.com

Roztomilé fazolky za takřka tři roky své existence ušly skutečně pořádný kus cesty, ale největší boom hra zažila až s velkým krokem vývojářů z Mediatonic. Fall Guys: Ultimate Knockout se od června minulého roku stal free-to-play záležitostí, čímž si titul vysloužil obrovskou popularitu. I přes stažení hry z prodejů na platformě Steam si fazolkový battle royale drží širokou fanouškovskou základnu, která se s příchodem čtvrté sezóny jistě rozroste. Fall Guys Season 4 začíná už 10. května 2023 a jako obvykle bude obsahovat spoustu kosmetických doplňků, včetně Low Poly Guy, ale na rozdíl od předešlých aktualizací do hry přidá unikátní herní prvek. Je to tak, Fall Guys konečně dostává kreativní režim, díky němuž si fanoušci mohou vytvořit své vlastní překážkové dráhy, jež lze sdílet pomocí kódu, a hrát v soukromé hale zvané Custom Show s přáteli nebo jít do lobby a vše sdílet s komunitou.

Studio Mediatonic navíc potvrdilo, že s touto aktualizací bude během sezóny přidáno i padesát nových map od vývojářského týmu využívajících funkce Fall Guys Creative. Editor úrovní je něco, co si fanoušci přáli již velmi dlouho a konečně budou jejich prosby vyslyšeny. Při stavbě si hráči budou muset nejprve vybrat, v jakém duchu chtějí svou dráhu postavit, protože některé překážky se stanou pro konkrétní téma uzamčené, aby nedošlo k potenciálnímu problému. Je však možné, že spuštění Fall Guys Creative se ze začátku může potýkat s chybami, stejně tak jako tomu například bylo u režimu Fortnite Creative.

Zdroj: fallguys.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.