Yakuza Like A Dragon

Fanoušek hry Yakuza vytvořil neuvěřitelnou úpravu ovladače pro Xbox podle této série

23. 11. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Být fanouškem určité herní série není nic neobvyklého. Jeden fanoušek her od RGG však zašel ještě o krok dál. Jakožto série Yakuza / Like a Dragon upravil ovladač pro Xbox a na upraveném ovladači se tak nyní místo klasického vzhledu nachází ikonické obrázky z této herní série.

Yakuza, která nyní v západních oblastech nese původní název Like a Dragon, sleduje především příběh Kazumy Kiryua, který se pohybuje ve složitých sítích japonského zločineckého podsvětí. Ačkoli měl jeho příběh původně skončit ve hře Yakuza 6, fanoušky potěšilo, že při vydání Like a Dragon 8 bude stát v popředí jako hlavní hratelná postava. Vedle série Yakuza pak jako spin-off vyšly hry Judgment a Lost Judgment, o jejichž PC verzích jsme vás nedávno informovali. 

Uživatel redditu  Ze_Lord_Peanut, který upravil svůj ovladač pro Xbox, se podělil o svůj výtvor se subredditem Xbox One. Jak můžete vidět, ovladač Xboxu kompletně vyzdobil ikonografií ze série, včetně loga Yakuza 0, Kiryuova nechvalně známého dračího tetování, samotného Kiryua a některých ikon Kiryuova bojového stylu. Dobrou volbou je i barevné schéma ovladače, které je tvořeno především bílou a kovově červenou barvou, což je v souladu s Kiryuovými ikonickými barvami.

Ovladač a jeho přijetí fanoušky je pravděpodobně částečně způsobeno zařazením série Yakuza / Like a Dragon do programu Xbox Game Pass. Po mnoho let byla série omezena na systémy Sony, ale před několika lety začala společnost Sega portovat hry na platformy PC a Xbox. Jakmile se hra zapojila do programu Xbox Game Pass, mnoho hráčů ji pravděpodobně poprvé vyzkoušelo, protože pro předplatitele byla fakticky zdarma. Není tak překvapením, že i díky tomu vzrostla již početná komunita fanoušků této dnes legendární série.

Zdroj: gamerant.com

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.