Fanoušek rekonstruuje původní Fallout 3

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Adam Lacko
Svět Falloutu patří napříč herním spektrem a komunitou mezi jedny z nejoblíbenějších. Původní Fallout 3 byl kdysi dávno, v roce 2003, vyvíjen slavným studiem Black Isle. To vytvořilo takové hity, jako jsou Fallout, Fallout 2, Planescape Torment, Icewind Dale 1 a 2 a Baldur’s Gate Dark Alliance 2.
Poté převzalo štafetu Bethesda Game Studios a samozřejmě pokračovalo ve vývoji další, neuvěřitelně odlišné verze, kterou je nynější Fallout 3. I když se jednalo o vynikající titul sám o sobě, fanoušci si vždycky říkali, co mohlo být. Nyní na tuto otázku přišla odpověď. Jeden fanoušek se ambiciózně snaží obnovit původní Fallout 3 tak, jak by si to studio Black Isle nejspíš přálo.
Fallout 3 cityb

Zdroj: Adam Lecko

Jaké indicie Adam Lecko k Falloutu 3 má?

Na projektu pracuje Adam Lecko a to již několik let ve svém volném čase a na vlastní pěst. Jaké má Adam Lecko indicie k původní hře? V roce 2007 unikl gameplay z technologického dema z roku 2003 nazvaného Van Buren (kódové označení Falloutu 3 od Black Isle Studios) a také „několik designových dokumentů a herních textů“ k původnímu Falloutu 3. V roce 2007 se také objevily informace o tom, jak se hra vyvíjela.

Demo můžete vidět níže:

Adam Lecko nedávno implementoval poslední důležitou technickou funkci: funkční válečnou mlhu a automapu Pip Boys.

To však bohužel neznamená, že projekt dorazí v dohledné době. Dle sdělení vývojáře bude celý projekt uvolněn, až bude plně hotový. Ačkoli neexistuje žádné datum vydání ani nic, co by tomu nasvědčovalo, skutečnost, že byly implementovány všechny hlavní technické prvky, je poměrně slibná.

Nezbývá tak držet Adamovi palce a tajně se k němu modlit. Protože představa oživení tak skvělého titulu je bezpochyby skvělá.

Zdroj: Techraptor.net

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn