Albi Game Day

Festival deskových her – Albi Game Day se vrací

9. 8. 2022
Zdroj náhledu: Albi

Populární festival (Albi Game Day) deskových her a zábavy pro všechny věkové kategorie se po koronavirové pauze vrací! O víkendu 10. a 11. září se bude konat v Praze na Starém Městě. Dveře se návštěvníkům otevřou vždy v 10 hodin v Klášteře minoritů sv. Jakuba, který bude zasvěcen fanouškům deskových her.

Připraveno bude více než 40 her k vyzkoušení, mezi nimi i úplné novinky. Po celý víkend vás také čekají turnaje a soutěže o zajímavé ceny. Je to také jedinečná příležitost, protože bude možné si některé z deskových her zahrát přímo i s jejich autory. K tomu všemu samozřejmě nesmí chybět ani pořádné občerstvení. Pro děti od 5 let je zajištěno hlídání v dětském koutku. Tak hoďte starosti za hlavu, přijďte se s rodinou pobavit a třeba se na akci Albi Game Day společně potkáme!

Místo konání Albi Game Day

Klášter minoritů sv. Jakuba (Malá Štupartská 635, 110 00 Praha 1 – Staré Město).

Harmonogram

sobota 10. 9. – od 10:00 do 20:00
neděle 11. 9. – od 10:00 do 18:00

Odkaz na FB událost: ZDE

Zdroj: Albi

Matyáš Macek

Matyáš přišel o herní panictví s „vietnamkou“, tedy s „fejkovou“ retro TV konzolí z tržnice při hraní Battle City, Contra, Bomberman a dalších retro pecek. Poté následovalo období PS konzolí, GTA 2 počínaje, Duke Nukemem konče. Nyní spíše preferuje hraní na PC a VR, ale na konzole nezanevřel. Nejoblíbenější hrou je Stronghold Crusader. Je studovaným lékařem a kromě hraní je jeho největším koníčkem cestování a posezení s přáteli.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.