Genshin Impact – logo

Gangsterský boss a furík zamíří do Genshin Impact

17. 10. 2021
Zdroj náhledu: miHoYo

Není tomu ani pár dní, co vyšel poslední update do Genshin Impactu, a datamineři opět získali informace o nových postavách v následujícím patchi 2.3. Přesně den po vydání updatu se na Twitter dostaly podrobné informace o banneru Arataki Itta a Goroua. Oba nás navštíví po skončení Hu Tao re-run banneru 12. prosince. Itto bude 5-star a Gorou 4-star postava. MiHoYo to nenechává jen tak bez povšimnutí a všechny herní záběry maže z důvodu porušení autorských práv, ale aspoň popisky a staty obou geo postav zůstávají.

Podle Ittova popisku se hráči mohou konečně dočkat pořádného DPS zástupce geo elementu pomocí býka Ushiho a jeho kanaba. Celá jeho síla se ale bude točit kolem staků z každého čtvrtého základního útoku a jak velkou má obranu. Sice jsme Itta v příběhu na Inazumě nikde neviděli, pouze z doslechu pár NPC, ale spekuluje se, že bude velkým rivalem Kujou Sary a povede svůj gang Arataki.

Naopak Gorou nám je všem moc dobře znám jako vůdce povstaleckých vojenských sil a pravá ruka Sangonomiye Kokomi. Podle popisu a již nedohledatelného videa je tento mladý furík s největší pravděpodobností podpora týmu používající luk. Jeho standarta posílí tým v závislosti, kolik geo postav obsahuje, takže nebude špatný nápad oba nováčky nechat pospolu.

Dále nám Genshin Intel sdělil informace o novém předmětu. Síť, díky níž si zvířata můžeme chytat do své čajové konvice. Mechanika by měla fungovat na podobném principu jako u chytání pokémonů. Tuto novinku ocení určitě všichni milovníci zvířat, co mají svůj konvicový ostrůvek zaplněný mazlíčky.

V poslední řadě unikly informace o nových artefaktech. MiHoYo vyslyšelo žádosti hráčů a jeden artefaktový set je dělaný přesně na míru pro Kokomi. Druhý set více padne pro již zmíněného vůdce gangu Arataki a bude mu zvyšovat všechny jeho hlavní atributy.


Článek pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.