Gangsterský boss a furík zamíří do Genshin Impact

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: miHoYo

Není tomu ani pár dní, co vyšel poslední update do Genshin Impactu, a datamineři opět získali informace o nových postavách v následujícím patchi 2.3. Přesně den po vydání updatu se na Twitter dostaly podrobné informace o banneru Arataki Itta a Goroua. Oba nás navštíví po skončení Hu Tao re-run banneru 12. prosince. Itto bude 5-star a Gorou 4-star postava. MiHoYo to nenechává jen tak bez povšimnutí a všechny herní záběry maže z důvodu porušení autorských práv, ale aspoň popisky a staty obou geo postav zůstávají.

Podle Ittova popisku se hráči mohou konečně dočkat pořádného DPS zástupce geo elementu pomocí býka Ushiho a jeho kanaba. Celá jeho síla se ale bude točit kolem staků z každého čtvrtého základního útoku a jak velkou má obranu. Sice jsme Itta v příběhu na Inazumě nikde neviděli, pouze z doslechu pár NPC, ale spekuluje se, že bude velkým rivalem Kujou Sary a povede svůj gang Arataki.

Naopak Gorou nám je všem moc dobře znám jako vůdce povstaleckých vojenských sil a pravá ruka Sangonomiye Kokomi. Podle popisu a již nedohledatelného videa je tento mladý furík s největší pravděpodobností podpora týmu používající luk. Jeho standarta posílí tým v závislosti, kolik geo postav obsahuje, takže nebude špatný nápad oba nováčky nechat pospolu.

Dále nám Genshin Intel sdělil informace o novém předmětu. Síť, díky níž si zvířata můžeme chytat do své čajové konvice. Mechanika by měla fungovat na podobném principu jako u chytání pokémonů. Tuto novinku ocení určitě všichni milovníci zvířat, co mají svůj konvicový ostrůvek zaplněný mazlíčky.

V poslední řadě unikly informace o nových artefaktech. MiHoYo vyslyšelo žádosti hráčů a jeden artefaktový set je dělaný přesně na míru pro Kokomi. Druhý set více padne pro již zmíněného vůdce gangu Arataki a bude mu zvyšovat všechny jeho hlavní atributy.

Článek pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn