Generální ředitel EA naznačil odklad Battlefieldu Mobile

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Na začátku tohoto týdne se generální ředitel společnosti EA Andrew Wilson krátce zmínil o mobilní odnoži Battlefieldu. „V tuto chvíli si myslím, že další test plánujeme na konec května,“ řekl Wilson a dodal: „V závislosti na metrikách a údajích, které uvidíme, stejně jako na míře zapojení, bychom mohli pokračovat v globálním spuštění ještě letos nebo začátkem příštího roku.“
„Chceme mít možnost zajistit, aby hra měla vše, co potřebuje k růstu a rovnováze,“ dodal generální ředitel. Wilson však zdůraznil, že spuštění mobilního Battlefieldu v příštím roce, tedy v roce 2023, bude pro vydavatele a vývojáře velkou vzpruhou.

Zdroj: igdb

Od září 2021, kdy EA oznámila Battlefield Mobile, jsme o něm slyšeli jen velmi málo. Poté, co se hra objevila v obchodě Google Play, ji EA potvrdila s tím, že testování začne ještě tento měsíc a vývoj bude probíhat ještě letos.
Wilsonovy nové komentáře naznačují, že Battlefield Mobile byl možná v zákulisí v tichosti odložen. Generální ředitel zřejmě naznačuje, že pro mobilní spin-off je zapotřebí dalšího testování, které proběhlo již koncem loňského roku. Možná si EA dává s přípravou dalšího titulu v pokračující sérii stříleček načas, protože Battlefield 2042 byl v loňském roce přijat obzvlášť špatně.

Zdroj: gamesradar

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn