GodFall intro

Godfall vychází na PS4 spolu s novým rozšířením

12. 8. 2021
Zdroj náhledu: Gearbox

Očekávané datum pro majitele Playstation 4 je zde

Godfall je akční RPG, které se odehrává v magickém světě zvaném Aperion. Hra je plná dobrodružství, akčních soubojů, na které je kladen velký důraz, a samozřejmě nechybí ani loot, vývoj postav, a to vše v krásné grafice.

Titul je na herní scéně už nějaký ten pátek, ovšem hráči na Playstation 4 o nej až doteď byli ochuzeni. Godfall pro PS4 je konečně tady. To však není všechno, je zde navíc zbrusu nový obsah.

Gearbox Software, který stojí za celou hrou, v oficiální tiskové zprávě uvádí, že PS4 verze hry bude k dispozici jak v edici Deluxe, tak v edici Ascended. Tyto edice se samozřejmě budou lišit nejen obsahově, ale i cenou. Deluxe edice bude stát 59,99 dolarů, Ascended pak 69,99 dolarů. Obě verze budou obsahovat celou základní hru, se všemi nejnovějšími aktualizacemi, a kompletní cross-play s hráči na PS4 a PS5.. Samozřejmostí je pak i obsah pro přechod z PS4 na PS5 verzi, když se hráči rozhodnou koupit svou novou „milovanou herní krabičku“.

Zdroj: Gearbox

Hlavní rozdíly Godfall edicí

Edice Ascended bude obsahovat tři zlaté varianty kosmetiky, pět variant kosmetiky pro zbraně, kooperační banner, zlatou variantu štítu, vlastní jmenovku a oranžovou variantu Vertigo. 

Godfall pro systém PS4 obsahuje obsah Fire and Darkness a Endgame.

Obě verze hry budou obsahovat také zbrusu nové rozšíření s názvem Fire and Darkness. Každý hráč, který si zakoupil Deluxe nebo Ascended Edition hry Godfall pro PS4, PS5 nebo PC, bude mít přístup i k tomuto rozšíření. 

To bude obsahovat zbrusu novou příběhovou kampaň, novou lokaci k prozkoumání, pět nových bossů a deset nových typů nepřátel, kterým budete moci čelit. Kromě toho bude obsahovat dvacet zbrusu nových skinů Valorplate, které pomohou vašemu obrněnému bojovníkovi vyniknout.

Aktualizace Lightbringer navíc přidává nový obsah pro hráče, kteří jsou již na konci hry. Jedná se o PvE výzvy pro tři lidi, doplněné o online matchmaking, které mají hráče tlačit k jejich limitům. Odměnou je však více než 40 různých zbraní a brnění a také zbrusu nové předměty Cursed. Pokud se vám podaří věnovat čas na zrušení strašlivé kletby, odměna bude skvělá. Pokud nevlastníte Deluxe nebo Ascended edici hry, můžete si rozšíření zakoupit samostatně za 19,99 dolarů.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.