GTA – celkem pěkné auto

GTA Online: Rockstar čelí kritice… právem

15. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

GTA Online – po celou dobu existence online režimu vývojáři ze společnosti Rockstar hru neustále vylepšovali a přidávali nový obsah. Mezi nejnovější změny, které přinesla aktuální novinka San Andreas Mercenaries, patří například alternativní sprinterský režim.

Ve skutečnosti se však zdá, že poslední aktualizace mnohem více obsahu odstranila, než přidala. Z herních obchodů zmizelo více než sto osmdesát automobilů a motocyklů, což znemožňuje jejich nákup a používání, pokud je již nevlastníte. S touto informaci přišel zahraniční magazín Kotaku. Společnost Rockstar začátkem tohoto měsíce hráčům oznámila, že z GTA Online odstraní některá méně používaná vozidla, ale skutečný počet je mnohem vyšší, než fanoušci očekávali.

Podrobnější seznam takto nedostupných vozidel sestavil u/PapaXan na subredditu GTA Online a stovky uživatelů vyjádřily svůj hněv, čemuž se vlastně ani nedivím. Odstranění několika populárních vozidel způsobilo, že několik uživatelů kritizuje společnost Rockstar. Jiní se ptají, proč společnost jednoduše nepřidala více různých obchodů, aby je všechny rozložily, zatímco další tvrdí, že tento krok je nechutný a drastický.

Několik odstraněných vozidel se navíc údajně objevilo v autoklubu Vinewood, kde si členové GTA+ mohou vyzvednout a řídit různá vozidla. GTA+ je předplatitelská služba s řadou různých členských výhod, což naznačuje, že Rockstar odstranil některá méně používaná vozidla a zpoplatnil je prostřednictvím předplatitelské služby. Jednoduše už neví, jak z oddaných fanoušků vytáhnout další peníze, což je dost smutné.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.