Gunbrella

Gunbrella – oznámení

12. 5. 2022
Zdroj náhledu: doinksoft

Vývojářské studio doinksoft oznámilo novou hru z prostředí noir-punku s názvem Gunbrella. Nutno zmínit, že vývojáři z doinksoft stojí za tituly jako Devolver Bootleg a Gato Roboto, jež si drží uživatelské hodnocení na Steamu kolem 90 %. Oznámení nového titulu samozřejmě proběhlo formou traileru, na který se můžete podívat níže.

Gunbrella aneb deštník, který je mocnější, než meč a pistole

Dle informací, které vývojáři zatím zveřejnili, se bude jednat o akční adventuru, která je zasazena do světa závislého na rychle ubývajících přírodních zdrojích. V roli drsného a ostříleného zálesáka se vydáte na cestu za pomstou. Vyzbrojeni budete záhadným deštníkem, který nese název „Gunbrella“, a jedná se o střelnou zbraň sloužící také jako deštník. Vzdáleně to trochu připomíná Tučňáka z Batmana a jeho tajemné deštníky. Při vyšetřování se zapletete do vnitřního dění mezi ghúly a gangstery, policisty a střihači a do důsledků vykořisťování ze strany korporací.

Zdroj: IGDB.com

Mezi klíčové vlastnosti hry pak patří:

  • Akční souboje ve stylu plošinovek, tedy z boku a se zaměřením na manévrování a přestřelky na tělo.
  • Vaše zbraň slouží nejen jako vražedný nástroj, ale také jako pohybový nástroj, s jehož pomocí budete moci plachtit, houpat se, vrhat se a potápět se.
  • V rámci vaší cesty budete mluvit a vyslýchat řadu bizarních postav. A vše, co se dozvíte, si pečlivě zaznamenáte do svého notýsku, abyste se získanými informacemi mohli dále pracovat.
  • Čeká na vás také správa zdrojů. Najděte šrot a náhradní díly, které můžete vyměnit za různou munici a vylepšení.
  • Vývojáři dále slibují také průzkum různých lokací, a to od malého městečka ohroženého únosy sektářů přes smetiště-pevnost ovládané gangem popelářů až třeba po bájné město Avalon, kde je prý stále vidět obloha.

Plánované datum vydání je stanoveno na rok 2023

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.