Gunner, HEAT, PC! 666

Gunner, HEAT, PC! – předvánoční aktualizace

20. 12. 2022
 

Za titulem Gunner, HEAT, PC! nebo zkráceně GHPC stojí Radian Simulations LLC, které je zároveň jeho vydavatelem. Titul, jenž vám dá nahlédnout pod poklop tanků a jiných obrněných bojových vozidel, je v současné době ve fázi předběžného přístupu. Vývojáři prohlašují, že se má jednat o simulátor, který je stále poměrně přístupný a zábavný. Titul by měl být podobný bojovým simulátorům z konce 90. let a počátku roku 2000, samozřejmě s lepšími technologiemi a grafikou. Hra dostává nyní další patch s řadou novinek.

Gunner, HEAT, PC! 9432

V rámci aktualizace byly implementovány nové efekty ohně a prachu. Efekty výbuchů jsou nyní značně realističtější a zároveň mají vylepšené osvětlení. Dle informací vývojáři při vytváření nových systémů použili odkazy na reálný svět a moderní techniky fluidní simulace. Tyto efekty budou v rámci vývoje průběžně doplňovány a vylepšovány, a to také v závislosti na zpětné vazbě komunity.

Vylepšením prošlo také ožehnutí vozidel a požáry celkově. Implementován byl i prvek selhání vozidel v důsledku požárů. V kombinaci s novými efekty ohně by tak měla být destrukce vozidel a její následky celkově vizuálně o něco poutavější.

V rámci nového obsahu debutuje vozidlo SPW-60PB, které vyplňuje místo APC ve východoněmeckých silách. Jedná se o místní označení sovětského BTR-60PB, osmikolového transportéru, který tvoří páteř mechanizovaných sil Smlouvy. Vozidlo bylo zatím přidáno pouze do několika misí, v budoucnu se s ním budete však potýkat daleko více, protože bude součástí motorizovaných jednotek po přidání pěchoty. Přidána byla také šestice nových misí v okamžité akci.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.