Tank mechanic simulator 1.3.9

Halloween v Tank Mechanic Simulator

27. 10. 2022
Zdroj náhledu: DeGenerals S.A.

Mezi úspěšné simulátory posledního roku se jednoznačně právem řadí Tank Mechanic Simulator, ve kterém opravujete a renovujete různá vozidla, v tomto případě tanky. Stejně jako v minulém roce, tak i nyní vývojáři přináší halloween event a aktualizaci s řadou oprav.

Zdroj: DeGenerals S.A.

V Tank Mechanic Simulator se opět zpřístupní halloween achievement

V rámci halloweenské akce, která potrvá do 2. 11. 2022, budete mít možnost získat celou řadu tematických předmětů, výzdob a také unikátní tank. Tento event potěší i lovce achievementů na Steamu, protože vývojáři opět zpřístupnili získání časově omezeného úspěchu (ach, kdyby takto postupovali všichni vývojáři, kteří dali sezónní achievementy). 

Čeká na vás nová mapa plná strachu a dalších tajemných úkazů, které jsou spjaty s halloweenem. 

Vývojáři zároveň vybízejí k připojení do streamu, kde si s nimi můžete povídat a kde vám odpoví na vaše dotazy. Spuštění je naplánováno na 27. 10. 2022 v 18 hodin středoevropského času (UTC/GMT + 2 hodiny).

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.