Hamster Maze – staňte se trenérem křečků

9. 9. 2021
Zdroj náhledu: We Dig Games

Máte rádi křečky? Tito malí chlapíci jsou většinou jedno z prvních zvířátek v dětství většiny lidí. Co ale takový křeček prožívá? Jak se cítí a jaké to vlastně je být křečkem? To vše můžete okusit v arkádové připravované hře Hamster Maze.

Co je Hamster Maze?

Hamster Maze se bude „točit“ okolo dvou základních faktorů, kterými jsou starání se o vašeho křečka a jeho následný trénink.

Poté, co jste si jisti, že je váš křeček vycvičený, utkáte se se svým malým běhounem v soutěži. Tu můžete absolvovat proti umělé inteligenci nebo proti hráčům online. Samotná bludiště vytvářejí vývojáři, slavní majitelé křečků a další hráči z celého světa. Cílem je samozřejmě dokončit bludiště co nejrychleji.To však není vše, co budete muset udělat. Mimo trénování a závodění se o svého křečka budete muset také starat. To znamená, že mu budete muset neustále kupovat nové vybavení, rozšiřovat jeho domeček a v podstatě dopřát svému rychlému démonovi rychlosti život, jaký si zaslouží. Váš křeček musí mít prvotřídní podmínky a dostatečný komfort k tomu, aby se mohl stát mistrem.

Zdroj: We Dig Games

Připravte se na přetížení roztomilostí, neúnavný trénink a tvrdé soupeření, až budete se svým křečkem zdolávat složitá bludiště. Trénovat a zdokonalovat budete muset obratnost, ale i důvtip. Budete hledat různé zkratky, abyste se dostali co nejrychleji do cíle.

Hra Hamster Maze vychází v prvním čtvrtletí roku 2022 na PC a konzole PlayStation 4 a 5, Xbox One S, Xbox One X, Xbox řady X|S a Nintendo Switch.

Zdroj: We Dig Games

Hra Hamster Maze vychází v prvním čtvrtletí roku 2022 na PC a konzole PlayStation 4 a 5, Xbox One S, Xbox One X, Xbox řady X|S a Nintendo Switch. 

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.