Hellish Quart stance page

Hellish Quart – práce stále pokračují

8. 5. 2022
 

Jak jsme vás již informovali v naší recenzi, Hellish Quart je povedená realistická 3D hra se souboji na meče zasazená právě do 17. století. Momentálně je hra stále ve fázi předběžného přístupu a tedy také průběžného vývoje. V rámci uživatelského hodnocení na platformě Steam se pohybuje v rozmezí krásných 85 %.

Touto hrou se také v rámci různých bojových stylů s mečem zabývalo i několik uznávaných kanálů na youtube, které se zaměřují právě na tuto tematiku. Příklad může být kanál Skallagrim, který na hru v rámci youtube upozornil jako první. 

Hellish Quart blody fight

Upravte si svého hrdinu v Hellish Quart

V rámci vývoje, ale také v reakci na odezvu komunity byly do hry nyní implementovány krom nových postav také možnosti jejich úprav. Můžete si tedy zvolit, jak váš oblíbený šermíř bude vypadat.

To však není všechno! Vzhledem k tomu, že se hra pyšní opravdu povedeným ztvárněním historicky dochovaných stylů boje s mečem, vzniklo i mnoho zajímavých screenshotů. Všechny byly však pevně spjaty s bočním pohledem kamery, která byla prakticky pevná. Nyní můžete pořídit screenshoty s volnou kamerou, a tedy ještě lépe zachytit váš oblíbený moment.„Byla přidána malá šikovná funkce: nyní můžete uvolnit kameru, když je hra pozastavena, a zobrazit zastavený snímek z libovolného úhlu (a ano, chystám se také možnost přetočit boj :)).“ – Kubold

V rámci aktualizace byly opraveny i některé chyby ve hře, jejíchž kompletní seznam naleznete zde. 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.