Hellslave – úvodka

Hellslave uzavře pakt s peklem ve snaze zachránit lidstvo

10. 3. 2022
Zdroj náhledu: Ars Goetia

Jak zachránit lidské pokolení před jeho úplným zánikem? Jednoduše uzavřete pakt se samotným Ďáblem, získejte od něj nadpřirozenou sílu a bojujte nejen o svůj vlastní život, ale i o přežití celého zkaženého světa. Lidstvo je na pokraji zániku! Démonická invaze se postupně dere na povrch zemský a jedinou spásou jste vy. Zachráníte pomocí své nové síly svět, nebo podlehnete její moci a pohltí vás temnota?

Zdroj: Ars Goetia

Hellslave je chystaný temně laděný fantasy dungeon crawler, který čerpá inspiraci z tohoto podobně laděného univerza, od básní k různým umělcům, jako je například John Milton. Svou postavu si budete moct přizpůsobit dle svých preferencí a desítky dovedností mezi sebou mají nabízet různé synergie k vytvoření silných bojových komb. Mapa bude ukrývat desítky zajímavých míst, památek a krypt s hodnotnými poklady. Ty se ovšem nebudou pouze povalovat kolem. Nejprve porazte silné nepřátele a až poté shrábněte odměnu. Do cesty se vám nepostaví pouze démoni, ale také duchové, zombie a mnoho dalších potvor.

Datum vydání titulu Hellslave zatím není známo, ale už teď si hru můžete přidat do svého seznamu přání zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.