Hextech Mayhem – Geometry Dash od Riot Games?!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Riot Forge

Riot Forge je label nezávislých vývojářů pod křídly Riot Games. Je tomu už nějakou dobu, co nám oznámili tahovou hru Ruined King o samozvaném Viegovi. Z ničeho nic se však najednou objevil trailer na rytmickou skákačku Hextech Mayhem: A League of Legends Story, ve které se vžijeme do role šíleného yordla Ziggse s plnými kapsami výbušnin.

Ziggs je přirozeným záporákem a vaším úkolem podle všeho bude co nejvíce zdevastovat město pokroku a vynálezců, Piltover. Vaši šílenou a explozivní cestu skrz Piltover do rytmu hudby se vám pokusí zatrhnout ten největší vynálezce a Einstein světa League of Legends – Heimerdinger.
Na rozdíl od snad nejznámější rytmické hry Geometry Dash vás Hextech Mayhem povede spíše za ručičku. Napovídají tomu šipky, které vám značí, kdy máte skočit, spadnout dolů nebo hodit bombu. Díky tomu hra na první pohled vypadá jednoduše a nevypadá, že by mohla nabídnout nějakou výzvu, ale nechme se překvapit, co si pro nás vývojáři vymyslí za RAM-žeroucí levely plné explozí.
Jediné, co víme jistě, je datum vydání a možnost předobjednávky, za kterou dostanete Ruined skin Ziggse. Před 16. 11. 2021 by Riot Forge měl pořádat konferenci s bližšími informacemi o Hextech Mayhem, Ruined King, Convergence, plánech do budoucna a jiných projektech.

Zdroj: Choice Provisions

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn