The Evil Within - Epic Games Store

Hororový titul od Bethesdy a příběhovka s logickými hádankami zdarma na Epic Games Store

19. 10. 2023
Zdroj náhledu: Tango Gameworks

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat hororový titul The Evil Within a příběhovou hru s logickými hádankami Eternal Threads.

The Evil Within

Shinji Mikami, japonský designér a režisér filmu Resident Evil, vydal ve spolupráci s vývojářským studiem Tango Gameworks a Bethesdou v roce 2014 zajímavou survival hororovku The Evil Within, v níž se jakožto detektiv Sebastian Castellanos vydáváte vyřešit záhadu masových vražd do místního blázince. Z ničeho nic se však ocitáte v neznámém prostředí s divnými stvořeními, kde je vaším jediným cílem přežít.

The Evil Within bude na Epic Games Store k dispozici do 26. října 2023.

Eternal Threads

Druhým titulem v dnešní rozdávačce je příběhová a logická hra Eternal Threads, v níž hrají hlavní roli logické hádanky a hrátky s časem a prostorem. Jakožto agent jste posláni do severní Anglie nejen vyřešit, ale hlavně pozměnit tragickou událost, při níž zemřelo šest lidí. Budete manipulovat s časem, řešit logické hádanky a snažit se změnit události, které vedly k této obrovské tragédii.

Eternal Threads bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 26. října 2023. Příští týden se můžeme těšit na pokračování The Evil Within 2 a puzzle titul Tandem: A Tale of Shadows.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.