Glaciered titulka

Hra Glaciered se opět ukazuje s novým trailerem

23. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Název studia Snowblind vám nejspíš nic neřekne, produkovalo hry jako Justice League Heroes nebo The Lord of the Rings: War in the North. Poprvé se nám Glaciered ukázalo v oznamovacím traileru, poslední ukázku jsme mohli vidět v herním teaseru před půl rokem. Nyní se vývojáři opět ozvali a ukázali nám víc ze hry, která se odehrává za 65 milionů let. V této hře se ujmete role jakéhosi potomka tučňáka a v zamrzlé vodě bojujete o život, přičemž využíváte různé soubojové techniky. Studio není nijak velké a od jejich titulu si tolik nejspíš slibovat nemůžeme, nicméně trailer vypadá úchvatně.

Glaciered si již můžete přidat do svého wishlistu na Steamu, datum vydání není ještě oznámeno. Herní požadavky jsou již zveřejněny.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.