Hunt Showdown Winter

Hunt: Showdown – očekávaná aktualizace, která nepomohla

29. 1. 2022
Zdroj náhledu: Crytek

O PVP/PVE hře Hunt: Showdown vás průběžně informujeme. Hra se během minulého roku značně rozrostla, a to o novou mapu, ale také i početnou komunitu. V poslední dnech však obliba hráčů tohoto titulu lehce klesá. Důvod jsou stále dlouhodobě přetrvávající problémy s načítáním textur a politika vývojářů Crytek, kteří se zaměřují na prodej nových herních skinů do hry místo řešení problémů.

Co přináší aktualizace 1.7.2 do Hunt: Showdow?

Očekávaná aktualizace, která by měla vyřešit celou řadu známých problémů, byla již nahozena na servery, a díky tomu jsou již přesně známé i změny, které přináší.

„Lovci,Aktualizace 1.7.2 je nyní k dispozici. Níže se podívejte na podrobné poznámky k opravám:Vezměte prosím na vědomí, že jsme zavedli řadu předběžných oprav, které pomohou s problémy s výkonem, chybějící geometrií a texturami v Compoundech (zastavěné oblasti na mapě) a řadou dalších oprav, které nejsou přímo uvedeny níže. Dejte nám prosím vědět, pokud se i nadále setkáte s problémy v této oblasti.“ – Crytek

Hunt Showdown textures gone2

Mezi zásadní opravy tedy patří dlouho přetrvávající problém s mizením textur v zastavěných oblastech na mapě. Již čerstvě po nahrání aktualizace však tento problém stále přetrvává, s tou výjimkou, že vám nezmizí celý Compound, ale „pouze“ jeho část. To samozřejmě ještě více nadzdvihlo ze židle hráče, kteří na tento problém pravidelně upozorňovali. 

Jedinou pomocí, která stále funguje, je snažit se dostat do jiného Compoundu, vylézt na žebřík (pokud se vám zobrazí) a následně počkat na načtení zbytku textur. To je zatím jediný opravdu osvědčený návod, jak si můžete vychutnat hru. 

Krom výše zmíněného problému (který se podařilo vyřešit částečně) byly opraveny i další problémy. Níže naleznete stručný výtažek nejzásadnějších oprav.

  • Opravena chyba, která měla za následek několikasekundové zpoždění při přepínání zbraní v případě, kdy je přepnutí zbraně vyvoláno automatickým přepnutím (např. použijete granát a po jeho odhození se automaticky přepne zpět na vaši zbraň).
  • Opravena chyba, která měla za následek, že v některých případech nebylo slyšet roj Hive.
  • Opravena chyba, která způsobovala, že koně byli slyšet pouze na vzdálenost menší než 80 m.
  • Opravena chyba, při které dusivé bomby neuhasily hořící koně.
  • Opravena díra ve střeše Maw Battery, která mohla hráčům poskytnout nespravedlivou výhodu.
  • Opraven problém spojený s vykreslováním oken a dveří. Již není možné zjistit, zda se v areálu nacházeli jiní hráči.

Je zřejmé, že Crytek se chybám, které byly hlášeny, věnuje a snaží se je vyřešit. Nicméně stále je také patrné, že se vývojáři zaměřují spíše na vývoj nových skinů lovců a zbraní do hry, které jsou pro ně zdrojem nemalých příjmů.

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.