Industries of Titan factory izotope

Industries of Titan – dofoukne na vás vítr?

9. 6. 2022
Zdroj náhledu: Brace Yourself Games

Futuristická budovatelská strategie Industries of Titan od Brace Yourself Games, která vás zavede na měsíc Titan, je již nějaký ten pátek v předběžném přístupu. Nedávno jsme vás v rámci tohoto titulu informovali o novém prvku, kterým byl požár budov. Vzhledem k tomu, že vývoj je stále v plném proudu, vývojáři z Brace Yourself Games aktualizovali roadmapu, ve které je charakteristickým prvkem vítr.

Zdroj: Brace Yourself Games

Kvalitní život v Industries of Titan a optimalizace

Nový patch 0.26.0 s sebou přináší znatelné změny v kvalitě života vašich kolonistů a zároveň řeší i problém s optimalizací. Všechny opravy chyb a podněty pro změny byly navíc odpovědí na silnou odezvu komunity. Mezi nejzásadnější změny a opravy pak patří následující:

  • Na mnoha herních systémech došlo k výraznému zlepšení výkonu. To by mělo hráčům s méně výkonnými počítači nebo velmi rozsáhlými vybudovanými městy přinést mnohem plynulejší hraní.
  • Ve výchozím nastavení vypnuto zaznamenávání chyb. Jelikož se hra stala stabilnější, není již potřeba neustále zaznamenávat veškeré chyby na pozadí. To by mělo vést k mírnému zvýšení výkonu pro hráče.
  • Pokud se v uloženém souboru vyskytnou trvalé problémy, lze protokolování chyb povolit v nabídce nastavení před odesláním hlášení o chybách.
  • Výrobu nákladních vozidel lze nyní řadit do fronty – pokud máte kredity, můžete začít řadit nákladní vozidla do fronty ve svém dopravním uzlu, jakmile je online.
  • Aktualizovaná nápověda na kartě vědy, která zobrazuje aktuální výzkumný úkol a ukazatel jeho průběhu.
  • Podržením tlačítka pro zvýšení nebo snížení počtu vyhrazených pracovníků na panelu správy zaměstnanců se nyní průběžně přidávají nebo odebírají vyhrazení pracovníci.
  • Mezi velmi požadovaným prvkem, který byl nově přidán, je také průběh požáru u budov, které hoří. Tento pruh bude zobrazovat aktuální intenzitu požáru na budově a měl by usnadnit přehled o tom, které budovy je třeba uhasit jako první. S tím souvisí i přidání nového varovného oznámení v případě, když začne nějaká budova hořet. Oznámení vám sdělí, kolik budov hoří a aktuální intenzitu požáru první budovy, která začala hořet

Některými přetrvávajícími problémy, jako je například nefunkčnost některých achievementů, se patch nezabývá. To mělo za následek lehké snížení hodnocení uživatelů na platformě Steam, zejména pak od achievement hunterů. Více informací o patchi naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.