Yakuza 8 – logiáš

Like a Dragon 8: pohled do zákulisí

27. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Like a Dragon 8 je pro fanoušky série velmi očekávaným dílem, ale bohužel o něm zatím není mnoho informací. Jediné, co opravdu víme, je, že se vrací dvě silné postavy, a to legendární Dragon, of Dojima Kazuma Kiryu, a nováček Ichiban Kasuga, za kterého jsme si mohli zahrát v posledním díle Yakuza: Like a Dragon.

Behind the Scenes

Společnost Sega vydala druhé video – Behind the Scenes of Like a Dragon –, které ukazuje práci Ryu Ga Gotoku na hře Like a Dragon 8. Kromě výše zmíněného titulu zahrnuje také práci na nedávno vydaném spin-offu Like a Dragon: Ishin!, jehož recenzi naleznete zde. První část druhého videa ukazuje pohled na vývoj hry Ishin a diskusi o postavách slečny Tatsu, jež se objevila v Yakuza 0, a Macka Shinozuku, který se poprvé objevil v Yakuza 3 a poté ve čtvrtém a pátém díle.

Druhá část pak ukazuje casting pro nadcházející Like a Dragon 8 a jako první přichází na scénu Takaya Kuroda. Pan Kuroda je dlouholetým hlasem populárního Kiryi, který je hlavní tváří celé série s výjimkou sedmého dílu, tam ho nahradí již zmíněný Ichiban. Ve videu se také můžete dozvědět, že se pan Kuroda často radí, jak by Kiryu v určitých chvílích přemýšlel nebo jednal. Pokud máte rádi Yakuzu nebo její spin-offy jako Judgment, vřele doporučuji zhlédnout obě videa.

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

Kromě práce na novém dílu hlavní série se připravuje další spin-off s názvem Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name. O tomto dílu se v současné době ví, že vyplní příběhové mezery, které Kirya zanechal mezi hrami Yakuza 6 a Yakuza: Like a Dragon. Konkrétněji bude vysvětlovat okolnosti, jež vedly k setkání Kirya s Ichibanem Kasugou, a jejich následky. V tomto spin-offu žije bývalý člen Yakuzy s krycím jménem Joryu v utajení jako stý učedník chrámu Daidoji a plní mise jménem jejich frakce. Později je ovšem najat jako osobní strážce jisté osoby.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.