Like a Dragon 8: pohled do zákulisí

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Like a Dragon 8 je pro fanoušky série velmi očekávaným dílem, ale bohužel o něm zatím není mnoho informací. Jediné, co opravdu víme, je, že se vrací dvě silné postavy, a to legendární Dragon, of Dojima Kazuma Kiryu, a nováček Ichiban Kasuga, za kterého jsme si mohli zahrát v posledním díle Yakuza: Like a Dragon.

Behind the Scenes

Společnost Sega vydala druhé video – Behind the Scenes of Like a Dragon –, které ukazuje práci Ryu Ga Gotoku na hře Like a Dragon 8. Kromě výše zmíněného titulu zahrnuje také práci na nedávno vydaném spin-offu Like a Dragon: Ishin!, jehož recenzi naleznete zde. První část druhého videa ukazuje pohled na vývoj hry Ishin a diskusi o postavách slečny Tatsu, jež se objevila v Yakuza 0, a Macka Shinozuku, který se poprvé objevil v Yakuza 3 a poté ve čtvrtém a pátém díle.

Druhá část pak ukazuje casting pro nadcházející Like a Dragon 8 a jako první přichází na scénu Takaya Kuroda. Pan Kuroda je dlouholetým hlasem populárního Kiryi, který je hlavní tváří celé série s výjimkou sedmého dílu, tam ho nahradí již zmíněný Ichiban. Ve videu se také můžete dozvědět, že se pan Kuroda často radí, jak by Kiryu v určitých chvílích přemýšlel nebo jednal. Pokud máte rádi Yakuzu nebo její spin-offy jako Judgment, vřele doporučuji zhlédnout obě videa.

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

Kromě práce na novém dílu hlavní série se připravuje další spin-off s názvem Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name. O tomto dílu se v současné době ví, že vyplní příběhové mezery, které Kirya zanechal mezi hrami Yakuza 6 a Yakuza: Like a Dragon. Konkrétněji bude vysvětlovat okolnosti, jež vedly k setkání Kirya s Ichibanem Kasugou, a jejich následky. V tomto spin-offu žije bývalý člen Yakuzy s krycím jménem Joryu v utajení jako stý učedník chrámu Daidoji a plní mise jménem jejich frakce. Později je ovšem najat jako osobní strážce jisté osoby.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn