Prodalo se milion kopií It Takes Two

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: ea.com

Hra It Takes Two je romantická kooperační story-driven arkáda, ve které se se svým spoluhráčem ocitnete v roli manželského páru. A jak už se občas stává, vaše manželství si prochází jistou krizí, kterou se ve hře trochu neochotně pokusíte zachránit. Ačkoliv je vydavatelem Electronic Arts, vývojářem hry je Hazelight Studios, které již v minulosti vydalo podobnou kooperativní hru A Way Out.
Rozhodně to není ojedinělá spolupráce EA a nezávislého studia, jelikož se firma takto podílí na vydání mnoha dalších her, vše pod hlavičkou EA Originals.

it takes two hraní v dvou

Zdroj: ea.com

It Takes Two

It Takes Two sbírá vesměs kladné recenze, a tak se asi není co divit, že úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Hra vyšla 24. března a měsíc nato se na Twitteru objevila zpráva, že se podařilo prodat jeden milion kopií.
To je určitě dobré znamení pro všechny, kteří mají rádi „gaučové“ kooperativní hry. Tedy takové, u kterých se spoluhráčem sedíte ve stejné místnosti a nemusíte si hledat nikoho online. Může to totiž znamenat, že se takových titulů bude objevovat více, a to bychom potřebovali nejen v době koronavirové.

Friend's Pass

It Takes Two navíc nabízí lákavou možnost „Friend‘s Pass“. Hru si koupíte, pošlete pozvánku kamarádovi a ten s vámi může hrát zdarma. Vzhledem k faktu, že není nutné vlastnit dvě hry, aby si mohli zahrát dva hráči, se dá říci, že reálně hráčů této hry byl až dvojnásobek – tedy až dva miliony.

Zdroj: PCGamer.com

Článek pro Gaming Professors napsala Nela Bojdová
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn