Lake – rybaření

Lake chystá rozšíření Season's Greetings

9. 6. 2023
 

Jedním z výraznějších indie počinů roku 2021 byla i relaxační poštovní hra s názvem Lake. V ní jste se jako úspěšná žena se slibnou kariérou na pár dní vrátili do až pohádkového rodného města Providence Oaks v Oregonu, abyste zaskočili v práci za otce. Z rušného velkoměsta jste tak měli možnost na poklidném venkově rozvážet poštu a určovat směr, jakým se Meredith na své cestě vydá. Lake má hned několik možných konců a vývojáři ze studia Gamious se takřka po dvou letech hráčům rozhodli nadělit rozšíření. Nebude se však jednat o pokračování událostí z konce hry, nýbrž o prequel. Chystané DLC s názvem Season's Greetings dorazí letos v listopadu a přinese s sebou vánoční tematiku včetně sněhové nadílky.

Season's Greetings vás v příběhu vrátí o devět měsíců před děj hry Lake, abyste se blíže seznámili s poštovním doručovatelem Thomasem Weissem, otcem hlavní hrdinky Meredith. Zatímco se připravuje na brzkou návštěvu dcery, jako obvykle lidem po městě rozváží zásilky. DLC by do hry mělo přidat několik nových postav, ale potkat máme i známé tváře. Vývojáři nám nechtějí prozradit více, aby nezkazili překvapení, ale přislíbili, že se další podrobnosti dozvíme v následujících měsících. Přesné datum vydání Season's Greetings prozatím není známo.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.