Layers of Fear 2 – úvodka

Layers of Fear 2 si zahrajete už i na Switchi

13. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Všichni milovníci hororových her od studia Bloober Team se mohou radovat. 20. května totiž vychází titul Layers of Fear 2 na Nintendo Switch. Předchozí díl cesty do podivné mysli jednoho umělce si zahrajete už na všech dostupných platformách, takže je jen otázkou času, kdy se do děje druhého dílu podíváme nejspíš i skrze virtuální realitu. Vše je ovšem ve hvězdách, ale jisté je, že se Bloober Team v tomto roce velmi činí. Přeci jen nám letos představili jejich nejnovější kousek The Medium

Titul Layers of Fear 2 vyšel v roce 2019 a sklidil velmi dobré ohlasy. Ponoříte se do světa nostalgických filmů na palubě obrovské lodi. I zde disponuje hlavní hrdina – nadějný herec – jakýmsi traumatem. Obyčejný casting na roli v novém filmu známého režiséra se potupně zvrtne v děsivou pouť, kdy budete zpochybňovat vše, co doposud znáte. Hledání pravdy a její rozlišování od lží a iluzí vám nakonec zprostředkuje zajímavou scenérii s několika konci a filozofickou pointou.

Zdroj: igdb.com

Pokud jste hráli první díl, pokračování Layers of Fear 2 by nemělo ve vaší knihovně rozhodně chybět. I tak v některých případech neočekávejte, že se vám bude na 100 % líbit. Tento kousek totiž není pro každého, a ne všichni hráči ho ocení. Pokud si k němu ovšem najdete cestu, budete se bát.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.