Legion Go – joystick

Lenovo Legion Go se také bude rozdávat během The Game Awards

7. 12. 2023
Zdroj náhledu: Lenovo

Letošní již desátý ročník The Game Awards, tedy udílení ocenění těm nejlepším videohrám tohoto roku, se neobejde bez velkolepé promo akce. Nejenže vám stačí se zaregistrovat a sledovat živé vysílání slavnostního večera, abyste se mohli zařadit do slosování o celkem sto Steam Decků OLED, ale chystá se toho mnohem víc. Společnost Lenovo totiž zareagovala na konkurenci – rozdávání zařízení Steam Deck OLED každou minutu přenosu – a rozhodla se nabídnout sto svých Lenovo Legion Go. Když tedy někdo bude mít extrémní štěstí, mohlo by se mu podařit vyhrát Steam Deck OLED i Legion Go.

Podle popisku je Lenovo Legion Go „výkonný stroj, který vám do ruky sbalí herní počítač s Windows 11 a bude poháněný procesory AMD Ryzen řady Z1. Zažijte herní mistrovství s režimem FPS, odnímatelnými ovladači a pohlcujícím 8,8" QHD+ displejem s 144Hz VRR.“

Zdroj: Lenovo

Ačkoliv by se mohlo zdát, že za rozdáváním Steam Decků stojí společnost Valve, není tomu tak. Odměny za sledování jsou sponzorovány Ola Balola LLC a jinak tomu není ani v případě Lenovo Legion Go. Pravidla jsou totožná. Pro zapojení do slosování se musíte přihlásit na Gleam.io od půl druhé hodiny ráno a slavnostní galavečer sledovat přes YouTube, Twitch, Facebook, TikTok, platformu X (dříve Twitter), Instagram nebo Steam. Každou minutu bude náhodný divák vylosován, ale i to má svůj háček. Zatímco v případě Steam Decku OLED se do akce může zapojit hned několik zemí světa, Legion Go bude pouze pro vybrané šťastlivce… pro plnoleté obyvatele USA. Žádné další státy v pravidlech nejsou zmíněny. Pro nás Evropany je to tedy hořkosladké zklamání.

Slavnostní předávání cen The Game Awards začíná 8. prosince v půl druhé ráno našeho času. Čekat by nás mělo několik oznámení a odhalení vítězů z celkem třiceti jedna kategorií včetně ocenění Hry roku, o které soupeří Alan Wake 2, Baldur's Gate 3, Marvel's Spider-Man 2, Resident Evil, Super Mario Bros. Wonder a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Zdroj: pcgamesn.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.