Lost Records Bloom & Rage – úvodka

Lost Records: Bloom & Rage půjde ve stopách Life is Strange

8. 12. 2023
Zdroj náhledu: Don't Nod

Francouzští vývojáři ze studia Don't Nod se v poslední době nebáli experimentovat a po vydání titulů Harmony: The Fall of Reverie a Jusant to vypadalo, že hledají novou cestu, jakou by směřovali své další kroky. Na udílení cen The Game Awards 2023 však fanoušci dostali něco, co nikdo nečekal. Studio světu skrze vůbec první trailer oznámilo začátek něčeho velkého, a tím bude Lost Records: Bloom & Rage, prvotina montréalské pobočky. V tomto výpravném dobrodružství se seznámíme hned se čtyřmi hrdinkami, které jsou středoškolskými nerozlučnými kamarádkami. Swann, Nora, Autumn a Kat v lese najdou něco, co jejich životy převrátí vzhůru nohama. Podivná událost z léta roku 1995 však jejich společnou cestu rozdělí a až o dvacet sedm let později se dívky opět shledávají, aby poznaly sebe samé a vytvořily si nezlomná pouta. Střetávají se kvůli ukrytému tajemství, o kterém si slíbily, že už nikdy nepromluví. 

Za vývojem stojí tým složený z režiséra, designérů a dalších tvůrců série Life is Strange. Očekávat můžeme podobné dílo založené na morálních dilematech, těžkých volbách, budování vztahů, konfrontování sebe sama a hromadách nadpřirozena, včetně silného příběhu. O projektu se toho ví všeobecně velmi málo a můžeme jen doufat, že se s námi tvůrci brzy podělí o další podrobnosti. Pokud vývojáři skutečně půjdou ve šlépějích Life is Strange, řítí se na nás další emocionálně nabitá a příběhově nabouchaná zápletka, v níž každá naše volba a každý náš čin budou mít své následky. 

Hra Lost Records: Bloom & Rage by měla vyjít koncem roku 2024 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Alespoň už víme, co studio Don't Nod začátkem tohoto roku naznačovalo. Během čekání na Lost Records: Bloom & Rage se však můžete těšit na Banishers: Ghosts of New Eden, které se na The Game Awards připomnělo novým trailerem. Po odkladech hře už snad nic nestojí v cestě, aby vyšla 13. února 2024.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.