Lovecraft’s Untold Stories 2 intro

Lovecraft's Untold Stories 2 – očekávaný patch

30. 9. 2022
Zdroj náhledu: LLC Blini Games

Navzdory velkému očekávání, se titul Lovecraft's Untold Stories 2 nesetkal s kladným přijetím hráčské komunity. Většina uživatelských recenzí zmiňuje, že je hra příliš těžká a nevyvážená. Jiné názory pak přilévají olej do ohně, když zmiňují, že postavy se pohybují příliš pomalu a nepřátelé je tak často chytí a zabijí. V některých recenzích je uvedeno, že je problematické získat potřebné vybavení pro postup do dalšího levelu, aby hráč mohl vůbec přežít.

Vývojáři se postavili k situaci čelem a vydávají první opravný patch, který by měl hru více přizpůsobit v rámci zpětné vazby hráčů.

 „Díky vaší zpětné vazbě jsme mohli opravit mnoho problémů, vybalancovat hru a upravit některé funkce. Stále pracujeme na implementaci mnoha vašich návrhů a na tom, aby kvalita hry odpovídala vašim očekáváním“ – LLC Blini Games

Lovecrafts-Untold-Stories-2-4

Mezi nejzásadnější změny a opravy pak patří následující:

  • Navýšena rychlost všech hratelných postav: Nyní běží o 20 % rychleji než dříve. Některé postavy jsou stále rychlejší než jiné.
  • Vylepšení v ovládání postav: snížena byla setrvačnost a klouzavý efekt postav, naproti tomu byla navýšena výchozí rychlost postav. Ovládání postav nyní bude pocitově přesnější. Zastaví se tam, kde a kdy jim řeknete, aby se zastavily. Také začnou běžet rychleji než dříve.
  • Zvýšena byla také rychlost přebíjení zbraní.
  • Čarodějnický výkřik: Odstranili jsme křik čarodějnice. Pokud hrajete s touto postavou, můžete zvuk opět zapnout. Dříve, když jste hráli za čarodějnici a utržili jste poškození, byl řev čarodějnice uši trhající.
  • Sníženo bylo množství předmětů, které lze v úrovních kořistit: Nyní zůstávají jako kořistní nádoby pouze různé typy truhel a velké dřevěné bedny. Protože nyní bude kontejnerů k plenění méně, bylo navýšeno množství surovin a předmětů, které můžete získat z jednoho kontejneru.
  • Plánované změny se dotknou vybavování postav. Předměty se nyní na postavu automaticky nevybaví, když je zvednete, i když má postava volný slot. Přejdou do inventáře. Důvodem této změny je, že některé talismany a artefakty mají negativní statistiky (negativní regenerace zdraví nebo ztráta příčetnosti) a hráči umírali, aniž by pochopili důvod. Po zavedení bude mít hráč naprostou kontrolu nad tím, co bude postava nosit, nebo ne.
  • Problém s dosažením správného achievementu na Steamu: Vyskytl se problém s úspěchy, které získáte po dokončení hry. V nadcházejícím patchi hráči získají správný achievement.

více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.