GTA 5 - NaturalVision Evolved

Za nové Grand Theft Auto VI bychom si mohli pořádně připlatit

9. 9. 2023
Zdroj náhledu: Razed

Jakou částku jste do hry ochotni investovat? Myslím si, že takovou otázku si klade spousta z vás, a dnes již běžná částka kolem 70 euro už nemusí být pro mnoho hráčů přijatelná. Zvláště když stále existuje mnoho studií, která ani za tyto nemalé peníze nepřinesou odpovídající kvalitu. Jako příklad můžeme zmínit Redfall či vlažně přijatý Forspoken, který dokonce vyjde na bezmála 80 euro. Co kdyby se však na trh dostal titul, který by vyšel na 150 dolarů? Říše snů? Možná ne, v posledních dnech se totiž objevily spekulace, že nové Grand Theft Auto VI by mohlo tuto cenovku skutečně nasadit.

Je potřeba zmínit, že se jedná o nepotvrzenou informaci, a je pravděpodobné, že na 150 dolarů vyjde spíše nějaká vyšší edice GTA 6 nežli základní verze. Můžeme ale říci, že i kdyby nějaká vyšší verze opravdu těch 150 dolarů stála, nejedná se vůbec o malou částku a zde už by se asi vyplatilo nad koupí skutečně zauvažovat a zhodnotit si plusy a minusy dané edice. Účtovat si takovou částku za základní edici by však byla podle našeho názoru téměř jistá sebevražda, bez ohledu na to, jak rozsáhlé a propracované by Grand Theft Auto VI bylo. Já osobně očekávám cenovku základní edice na úrovni Forspoken, tedy 80 euro. Vývoj nového dílu podle informací stál společnost Rockstar něco kolem dvou miliard dolarů.

Jak tomu skutečně bude, se ale dozvíme až po oficiálním oznámení, které je podle jiných zvěstí již opravdu za rohem. A co vy? Jakou částku byste byli ochotni do GTA 6 investovat?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.