Ultra Age – bacha na ptáky

Mlátička Ultra Age přichází na PC

27. 4. 2022
Zdroj náhledu: Next Stage Inc.

Ultra Age je nadupaná mlátička, která si nebere servítky s nikým ani s ničím. V září minulého roku vyšla na Nintendo Switch a Playstation 4. Nyní se konečně dostává také na Steam, a to konkrétně 28. dubna. Všichni PC hráči mohou jásat, čeká na nás zběsilá jízda, mnoho nepřátel, rozmanití bossové, ale hlavně zajímavá komba, variabilita zbraní a schopností a především pořádná dávka akce!

Jednou to přijít přece jen muselo, lidstvo zákonitě nemohlo vysávat bohatství matky přírody donekonečna. V předaleké budoucnosti roku 3174 byly zdroje Země vyčerpány a ekosystémy zničeny. Lidé se rozdělili na dva tábory. Buď unikli do vesmíru a usadili se v kolonii jménem Orbitální oblouk, nebo zůstali na Zemi v zařízení „Úkryt“. Do Orbitálního oblouku jsou ze Země posílány zásoby, ale jakmile je jednoho dne této dodávce konec, je na čase radikálně zakročit. Mladý bojovník Age je poslán na Zemi a věci se začnou až nehezky komplikovat. Zbytky lidstva se totiž pokusí najít svou poslední naději, jak celou nepříznivou situaci zvrátit.

Zdroj: Next Stage Inc.

Ultra Age zaujme především akčním bojovým systémem, kdy se pustíte do křížku s robotickými nepřáteli a dalšími ohavnostmi. Jelikož jde o zástupce klasického žánru hack and slash, nesmí chybět ani metalová hudba. Někteří hráči hru porovnávají k NieR: Automata a nemůžeme jim to mít za zlé. Podobnost tam je poměrně značná, což dokazuje také Ageův robotický společník Helvis, sloužící jako jeho podpora.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.