Mlátička Ultra Age přichází na PC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Next Stage Inc.

Ultra Age je nadupaná mlátička, která si nebere servítky s nikým ani s ničím. V září minulého roku vyšla na Nintendo Switch a Playstation 4. Nyní se konečně dostává také na Steam, a to konkrétně 28. dubna. Všichni PC hráči mohou jásat, čeká na nás zběsilá jízda, mnoho nepřátel, rozmanití bossové, ale hlavně zajímavá komba, variabilita zbraní a schopností a především pořádná dávka akce!

Jednou to přijít přece jen muselo, lidstvo zákonitě nemohlo vysávat bohatství matky přírody donekonečna. V předaleké budoucnosti roku 3174 byly zdroje Země vyčerpány a ekosystémy zničeny. Lidé se rozdělili na dva tábory. Buď unikli do vesmíru a usadili se v kolonii jménem Orbitální oblouk, nebo zůstali na Zemi v zařízení „Úkryt“. Do Orbitálního oblouku jsou ze Země posílány zásoby, ale jakmile je jednoho dne této dodávce konec, je na čase radikálně zakročit. Mladý bojovník Age je poslán na Zemi a věci se začnou až nehezky komplikovat. Zbytky lidstva se totiž pokusí najít svou poslední naději, jak celou nepříznivou situaci zvrátit.

Zdroj: Next Stage Inc.

Ultra Age zaujme především akčním bojovým systémem, kdy se pustíte do křížku s robotickými nepřáteli a dalšími ohavnostmi. Jelikož jde o zástupce klasického žánru hack and slash, nesmí chybět ani metalová hudba. Někteří hráči hru porovnávají k NieR: Automata a nemůžeme jim to mít za zlé. Podobnost tam je poměrně značná, což dokazuje také Ageův robotický společník Helvis, sloužící jako jeho podpora.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn