BioShock – logiášek

Filmové adaptace her Bioshock a Horizon znají své scenáristy

26. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Po letošním oznámení, že se připravuje film ze série BioShock, Netflix konečně odhalil, kdo bude jeho režisérem a scenáristou. Možná tyto lidi poznáte, a pokud ne, pak určitě filmy, na kterých pracovali.

Netflix včera na Twitteru prozradil, že filmovou adaptaci BioShocku bude režírovat Francis Lawrence (Já, legenda, The Hunger Games: Catching Fire, Slumberland) a scénář napíše Michael Green (Logan, Blade Runner 2049, American Gods).

To je vše, co Netflix o filmu prozradil. Doufejme, že se brzy dozvíme více informací o obsazení. Mezitím se můžete podívat na původní trailer.

Jako bonus nám také představil režiséra dalšího očekávaného titulu Horizon. Tuto adaptaci bude režírovat Steve Blackman, scenárista, kterého můžete znát z populární seriálu The Umbrella Academy.

Tagy:

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.