Monster Hunter Rise – nový parťák

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Společnost Capcom oznámila hru Monster Hunter Rise’s Capcom Collab 4 a tentokrát se setkáme s postavou ze světa Mega Mana. Do hry nepřibude samotný Mega Man, ale bude se jednat o Rushe z Mega Mana 11. Ten bude k dispozici jako skin Palamuta prostřednictvím herního Event Questu, který bude zpřístupněn 24. září.

Hráči tak dostanou možnost vybavit svého Palamuta vrstveným brněním a změnit vzhled i štěkot svého milovaného parťáka. Budete moci také provést drift a přepnout se do trysky Rush, což je doslova takové, jak to zní. Pokud seskočíte z výsadku, Rush se změní na Rush Coil, který může hráčům pomoci dostat se na nedostupná místa pomocí odpruženého sedadla.

Monster Hunter Rise nové DLC

Jak je vidět z traileru, jedná se opravdu o originální zábavu. Nejedná se však o první nebo nějak ojedinělou spolupráci ze strany Capcomu. Na podzim se chystá další akce, a to s Okami.

Ačkoli to může být samozřejmé, Capcom upozorňuje, že pokud hráči budou chtít toto DLC, budou muset mít dostatek místa v paměti systému nebo na kartě microSD, aby si mohli aktualizaci stáhnout. 

Proto je více než vhodné si kvůli aktualizaci v případě zájmu vyčistit svůj Switch. Po stažení aktualizace si také můžete ponechat uložená data, což je vzhledem k tomu, že se jedná o skin, vcelku pochopitelné. Někteří hráči sice vždy při přidání nových skinů nebo DLC své uložené pozice preventivně vymazávají, zde to však nebude nutné. V neposlední řadě je důležité, že pokud chcete DLC používat a hrát online, musíte si hru aktualizovat na nejnovější verzi. 

Monster Hunter Rise run

Zdroj: igdb.com

Hru můžete sledovat zde.

 

Zdroj: Techraptor

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn