Comic-Con Prague –Michael Ironside

Na Comic-Con Prague dorazí legenda v zabíjení brouků, Michael Ironside

4. 4. 2024
Zdroj náhledu: Comic-Con Prague

Čekání na Comic-Con Prague je pomalu u konce, neboť doslova začíná za několik hodin. Pražské O2 universum bude tento víkend hostit festival Comic-Con Prague, který je vyhlášeným českým festivalem popkultury. Událost je určena pro nadšence do filmů, seriálů, komiksů a her s primárně sci-fi, fantasy či hororovou tematikou. Těšit se můžete na nevídané množství herců, komiksových výtvarníků, spisovatelů a dalších umělců, kteří se sejdou na jednom místě a představí nám novinky ze svých oblíbených světů.

Letos bude program Comic-Conu obsahovat více než pět stovek pořadů a naši krásnou zemi potěší účast zahraničních celebrit. Mezi potvrzenými hosty se objevují jména jako Kevin Sorbo, známý zejména díky své roli ve filmech Herkules a Amazonky a seriálu Herkules, a Michael Ironside, významný herec, jenž pronesl legendární hlášku „chcete snad žít věčně?". Kromě toho se objeví i herci z Červeného trpaslíka, Star Wars, Hvězdné brány či Harryho Pottera, kteří doplní zvučný seznam hostů.

Zdroj: Comic-Con Prague

Organizátoři se snaží o to, aby každý ročník Comic-Conu byl pro návštěvníky jedinečným zážitkem, a letos si dali obzvlášť záležet vzhledem k půlkulatému výročí. Proto slibují bohatý program, jenž zahrnuje besedy s hosty, focení a autogramiády s vašimi oblíbenými herci. K tomu všemu nesmí chybět oblíbená část, a to cosplay program. Do toho ještě započítejte další zábavné části, jako je videoherna a deskoherna, kde si můžete vyzkoušet virtuální realitu nebo si zahrát stolní hry s přáteli.

Prostor bude rovněž hostit Technologickou zónu, která se oproti předchozím ročníkům rozrostla. Program bude probíhat ve dvanácti speciálních mini-sálech, zaměřených na různé žánry, včetně future, asian, wizzard, thron a comics. Letošní Comic-Con Prague má opět speciální záštitu od primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody, který vyjadřuje nadšení z možnosti odreagovat se a uniknout do jiných světů pro všechny věkové kategorie. Oficiální zahájení festivalu proběhne dne 5. dubna v 15:00 za přispění primátora.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.