Comic-Con Prague

Letošní Comic-Con Prague už klepe na dveře

18. 3. 2024
Zdroj náhledu: Comic-Con Prague

První dubnový víkend tohoto roku se nezastavitelně blíží a s ním i termín konání největšího festivalu popkultury v České republice. Ať už máte v oblibě komiksy, hudbu, anime, filmy, videohry, knihy, deskovky, umění, sběratelství, mangu, seriály, cosplay, nebo dobré jídlo a 5. až 7. dubna 2024 si najdete čas, Comic-Con Prague vám otevírá dveře do světa nekonečných možností zábavy. Akci hostí O2 universum poblíž metra linky B stanice Českomoravská.

Návštěvníky během tří dnů čeká program natřískaný zajímavými besedami, autogramiádami, turnaji, workshopy, soutěžemi, přehlídkami i výstavami. Mnoho z nich bude doprovázet spoustu českých i zahraničních hostů, jejichž seznam kromě jiného najdete také na oficiálních webových stránkách. Přemýšlíte o způsobu, jak potkat svého oblíbeného herce, umělce nebo spisovatele? Pak je Comic-Con Prague akcí, na níž rozhodně nesmíte chybět. 

Fanoušky videoher potěší turnaje o hodnotné ceny a volné hraní na výkonných počítačích i konzolích nejen z moderní doby. Naopak milovníci deskových her raději usednou ke stolu a svedou spolu bitvy mimo virtuální prostředí. Obdivovatelé výtvarna dostanou šanci v Artist Alley zahlédnout umělce při procesu tvorby. Na své si přijdou i labužníci. Seznam občerstvení snad nebere konce a láká na nejrůznější pochutiny ze všech koutů světa. Nebyl by to pravý Comic-Con bez přehlídky propracovaných kostýmů. Cosplayeři budou celou akci doprovázet a mísit se s davem. 

Pokud vás zaujala byť jen jedna z mnoha nabízených sekcí, zapište si do svých diářů datum 5., 6. a 7. dubna (pátek, sobota a neděle). Vstupenky lze zakoupit i na jednotlivé dny. Chcete-li si udělat skutečnou radost, ještě stále máte možnost získat sběratelskou či VIP vstupenku s hromadou výhod a dárků. Když už jsme u těch dárků, je to až neuvěřitelné, ale Vánoce jsou už za devět měsíců! Není nač čekat, než obchody vytasí světýlka a ozdobičky. Dary lze vyřešit s klidem a s dostatečným předstihem už nyní. Široká nabídka merche od textilu přes figurky až k užitkovým věcem vaši peněženku jistě nenechá dlouho naditou. 

To vše a mnohem více vám nabízí letošní Comic-Con Prague, tak na něj určitě dorazte. Budeme se na vás těšit!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.