Comic-Con Prague

Comic-Con Prague slibuje větší prostory a oznamuje nová jména

25. 3. 2024
Zdroj náhledu: Comic-Con Prague

Uplynulo devět let od prvního ročníku pražského festivalu popkultury Comic-Con Prague a letos se slaví jeho páté narozeniny. Fanoušci se mohou těšit na mnohé novinky, včetně rozšíření prostoru v O2 universu o celé patro, kde se budou odehrávat zajímavé akce a panelová setkání. Kromě toho bude k vidění i impozantní socha Všemocného Bowsera postavená z kostek LEGO®, která jistě zaujme všechny návštěvníky.

Lákadlem letošního ročníku je nejen prostorové rozšíření, ale také přírůstek v počtu hereckých hostů. Festival se může pochlubit novými jmény, která zaručeně potěší fanoušky různých žánrů popkultury. Tato megalomanská podívaná slibuje skvělý zážitek pro všechny příznivce komiksových hrdinů, sci-fi světů, fantasy příběhů a mnoho dalšího. Comic-Con Prague se stává stále významnějším festivalem nejen v České republice, ale i ve střední Evropě. Jeho páté narozeniny slibují nezapomenutelné zážitky a potvrzují rostoucí popularitu mezi fanoušky.

Nadcházející Comic-Con Prague přináší fanouškům filmů a seriálů skvělou příležitost setkat se s jejich oblíbenými herci. Pokud jste se stejně jako my těšili na setkání s Warwickem Davisem či Erickem Avarim, jistě jste zaznamenali informaci o zrušení jejich účasti. Mezi hvězdami, které se na tomto prestižním festivalu objeví, ale nebudou chybět již dříve oznámení Kevin Sorbo či Brendan Wayne, k nimž se přidají další známá jména.

Zdroj: Comic-Con Prague

Jedním z hlavních lákadel pro návštěvníky bude účast Roberta Patricka, který proslul rolí T-1000 ve filmu Terminátor 2: Den zúčtování. Jeho charismatické herecké výkony získaly uznání po celém světě a jeho účast na Comic-Con Prague je skvělou příležitostí, jak se s ním osobně setkat. Mezi dalšími hvězdami, které se přidávají, jsou Paul McGillion ze seriálu Hvězdná brána: Atlantida a Brendan Wayne známý rolí Dina Djarina v seriálu Mandalorian. Oba herci mají za sebou skvělé role a jejich účast je jistě dobrou zprávou pro jejich příznivce.

Kromě výše zmíněných se na Comic-Con Prague přidají i další zajímavé osobnosti, mezi něž patří Craig Charles a Patrick Duffy, jejichž vystoupení určitě oživí program a kteří přinesou další vzrušení pro návštěvníky. Na své si nicméně přijdou i příznivci videoher, neboť se na události objeví Pawel Miechowski z 11 bit studios. Studio 11 bit je známé díky svým celosvětově oblíbeným hrám jako This War of Mine a Frostpunk. Kromě toho vydává hry jako South of the Circle, Children of Morta, Moonlighter, The Invincible nebo The Thaumaturge.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.