Comic-Con Prague

Na Comic-Con Prague uvidíme i virtuální Prahu v budoucnu

6. 4. 2023
Zdroj náhledu: Comic-Con Prague

Už za necelé dva týdny vypukne čtvrtý ročník festivalu Comic-Con Prague, na němž samozřejmě nebudeme chybět. V pražském O₂ universu, kde se festival koná, bude k vyzkoušení i speciální expozice s názvem FutureCity. V ní budeme moci spatřit virtuální Prahu v blízké budoucnosti. Oproti minulým ročníkům bude představen i plán na další rozvoj Prahy, šifrovací hra o Praze nebo interaktivní výstava o pražském vodárenství.

Expozice Future City bude na Comic-Con Prague nabízet velmi netradiční zážitek, slovy marketingového ředitele společnosti ActiveRadio Pavla Renčína: „Po nástupu do časoprostorové kapsle vezmeme pasažéry na cestu do budoucnosti. Ocitnou se v Praze poháněné moderními technologiemi, řízenými na základě dat, v metropoli, která je mnohem čistší, tišší, a také daleko zelenější. Během cesty se seznámí s vládcem podzemní říše, navštíví dopravní ústřednu nebo biologickou čističku odpadních vod.“ Je tak stále na co se těšit, ostatně vedlejšího programu po filmech, seriálech, celebritách, komiksech nebo anime není nikdy dost.

Zdroj: Comic-Con Prague

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.