Spider-Man Remastered - náhled

Na internet unikly obrázky z hraní PC verze Spider-Man Remastered

7. 8. 2022
Zdroj náhledu: PlayStation PC LLC

I přes to, že Spider-Man Remastered vychází na počítače už za pár dní, nedočkavost některých hráčů nezná meze. Na internet totiž v posledních hodinách uniklo několik obrázků přímo z hraní PC verze. Ty pravděpodobně pochází od některých recenzentů, kteří měli možnost zahrát si titul ještě před vydáním.

Na prvních obrázcích lze vidět samotné nastavení kvality, které se od ostatních her určených pro počítače neliší. Lze vidět možnosti nastavení textur, filtrování, stínů či možnost zapnutí a vypnutí ray-tracingu. Titul rovněž nabídne klasické možnosti mapování kláves a přizpůsobení ovládání.

Další sada obrázku (pro zobrazení je nutné kliknout na příspěvek), která tentokrát unikla na server Reddit, už se pohybuje přímo ve hře a ukazuje nám samotné prostředí. Jen připomeňme, že vydání Spider-Man Remastered není daleko a dočkáme se jej už 12. srpna . Titul bude k dispozici jak na Steamu, tak i na Epic Games Store s českými titulky.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.