Xbox Series S – promo

Na trh míří toustovač ve tvaru Xbox Series S

8. 3. 2023
Zdroj náhledu: Microsoft

Poté, co se Microsoft vytasil s oznamovacím trailerem Xbox Series X, se mezi herní komunitou doslova roztrhl pytel s posměšky připodobňujícími design nové generace Xbox konzolí k ledničce. Microsoft na to reagoval tím, že se o dva roky později vytasil se skutečnou miniledničkou. Tímto krokem nejen odzbrojil všechny hatery, ale zároveň si vyšlapal cestičku pro případné podobné budoucí projekty. Než však začnete jásat, buďte na pozoru. Internetem se začala šířit informace, že svou podobu domácího spotřebiče si tentokrát vysloužila i konzole Xbox Series S. Nepůjde však o další lednici, nýbrž o minimalistický toustovač.

Francouzský web Xbox Squad uvádí, že topinkovač inspirovaný vzhledem Xbox Series S má být jen jeden z mnoha nových licencovaných produktů, které by se ještě letos měly dostat do rukou zákazníků. Mezi nimi najdete například stojánek na pera a tužky řady X, sadu nádobí, otvírák ve tvaru Xbox ovladače, svítící podložku pod myš, Halo Toolbox a Halo lampičku, skládací box či misku na ramen. Některé předměty se budou hodit k hernímu vyžití, jiné najdou své využití v domácnosti.

Zpět k toustovači. Je namístě zmínit, že společnosti Xbox či rovnou Microsoft prozatím oficiálně nic z toho neoznámily, a tak je na pováženou, zda se nejedná o projekt nadšeného fanouška či dost předčasný aprílový žertík. Tak či onak si toustovač už v tuto chvíli můžete předobjednat v Belgii a ve Francii. Prodávat se má koncem tohoto roku za 60 € (cca 1 500 korun českých) a obsahovat bude dvě přihrádky a chléb. Výhodou jsou jistě protiskluzové nožičky a několik režimů opékání. Samozřejmě nesmíme opomenout stylový design řady S.

Zdroj: eurogamer.net

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.