Warcraft 3 Reforged

Nejočekávanější aktualizace do Warcraft 3: Reforged se blíží

21. 1. 2023
Zdroj náhledu: Blizzard

Všichni si pamatujeme to rozčarování, kdy vyšel Warcraft 3: Reforged. Takovou ostudu si v herním světě snad nikdo neuřízl a Blizzard schytal skutečnou nenávist od všech hráčů. Po dvou a půl letech od útrpného vydání vyšel patch, který přidává další chybějící funkce, včetně té nejočekávanější, vlastní tvorby příběhových misí.

Kódové označení 1.35.0. umožní jednotlivým hráčům vytvářet kompletně celé mise, nikoliv pouze jednotlivé mapy, jako tomu bylo doposud. Komunita tak může získat nový a obrovský impuls, protože svět Warcraftu skutečně vybízí k tomu, aby si v něm mohl udělat každý svůj vlastní příběh. Stále ale panují obavy, že patch bude chybný a budeme čekat na nějaké ty opravy. Ostatně, vytváří to Blizzard.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.