SnowRunner Step 33-64 „Crocodile

Next-gen vylepšení hry SnowRunner

6. 4. 2022
Zdroj náhledu: Saber Interactive

Hra SnowRunner obdrží 31. května letošního roku next-gen vylepšení pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Aktualizace vám umožní zdolávat divočinu v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu. Upgrade bude pro všechny stávající majitele hry zdarma.

Od 31. května letošního roku bude fungovat také cross-play mezi všemi verzemi hry, včetně PC, PlayStationu, Xboxu a Nintenda Switch. Vývojáři ze studia Saber Interactive mezitím požádali tvůrce modifikací, aby se ujistili, že jejich práce je kompatibilní s verzemi hry pro Switch a next-gen konzole, a připravili kvůli tomu speciální nástroje.

Zdroj: Saber Interactive

SnowRunner vyšel s českými titulky 18. května 2021 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, později na Nintendo Switch. Aktuálně je hra v druhém roku vývoje a během léta letošního roku by měla vyjít poslední expanze s novou mapou a stroji. Vývojáři se plně soustředí na novou off-road závodní hru s názvem Dakar Desert Rally, která by měla vyjít ke konci letošního roku.


Novinku pro Gaming Professors napsal Luděk Novotný.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.