Nickelodeon All-Star Brawl - náhled

Nickelodeon All-Star Brawl 2 byl oficiálně oznámen

30. 7. 2023
Zdroj náhledu: GameMill Entertainment

Pokračování akční bojové hry od Ludosity a Fair Play Labs vyjde koncem tohoto roku. Nickelodeon All-Star Brawl 2 by měl navázat na svého předchůdce, kterého jsme v naší redakci recenzovali. Oznámení nového dílu doprovází také oficiální trailer.

https://youtu.be/Q2nESlbg9GUPodle informací od vydavatele GameMill Entertainment bude Nickelodeon All-Star Brawl 2 obsahovat několik zásadních novinek. Můžeme zmínit například nové bojové a obranné schopností či nové režimy, včetně kampaně pro jednoho hráče. Dočkáme se taktéž různých miniher nebo podpory crossplaye napříč platformami.Co se týče hrdinů, opět se můžeme těšit na postavy z různých animovaných seriálů, jako je SpongeBob, Želvy Ninja nebo Avatar. Celkový počet hratelných postav se oproti předchozímu dílu o něco zvýší. Nickelodeon All-Star Brawl 2 bude dostupný pro Nintendo Switch, PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.