Nintendo – E3 2021

Prezentace Nintenda na E3 proběhne 15. června

3. 6. 2021
Zdroj náhledu: nintendo.com

Poté, co bude letošní konferenci E3 otevírat prezentace Ubisoft Forward, ji zakončí naopak Nintendo. Bližší informace uvádějí, že celá akce bude trvat přibližně 40 minut a ukázat se na ní mají převážně tituly pro Switch, které se snad dočkají vydání ještě tento rok. Hned potom budou následovat tři hodiny gameplaye v rámci akce Treehouse. Živý přenos začíná v úterý 15. června od 18.00 / 9 am PT a proběhne opět online formou. 

Zatím bohužel nemáme informace o tom, jaké hry by se nám přesně měly představit. Většina fanoušků pevně doufá, že jsou leaky pravdivé a čeká nás v těchto dnech oficiální oznámení nového Switche Pro, pro který by se údajně právě na E3 měly ukázat chystané hry.

Zatím je program E3 v takovéto fázi…

Ubisoft Forward – sobota 12. června ve 21.00 / 12.00 pm PT

Microsoft konference – neděle 13. června v 19.00 / 10.00 am PT

Program na pondělí 14. června ještě neznáme...

Nintendo konference – úterý 15. června v 18.00 / 9.00 am PT

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.