No More Heroes 3 se na podzim objeví na PC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Vydavatel Xseed Games oznámil, že na podzim uvede hru No More Heroes 3 na PC a konzole současné generace. Společnost Xseed již dříve vydala PC porty prvních dvou her No More Heroes.

No More Heroes 3 fight

Zdroj: igdb.com

Nejnovější hra od Goichi Suda, známý pod svým aliasem Suda51 byla propuštěna ze Switch vězení.

No More Heroes je netradiční 3D akční série, která vznikla na konzoli Wii a je pravděpodobně nejznámějším dílem společnosti Grasshopper Manufacture a jejího excentrického šéfa Sudy51. V No More Heroes hraje hlavní roli mizantropický ňouma Travis Touchdown, který se snaží stát nejlepším zabijákem na světě s pomocí laserového meče, který získal na internetu. Sérii definuje absurdní smysl pro humor, včetně dnes již patnáctileté tradice, že Travis (kterého dabuje Robin Atkin Downes známý z MGSV) ukládá hru nalezením záchodu a vykonáním potřeby. Co se tohoto týče, musíte respektovat vývojářský zápal pro věc.

No More Heroes kombinuje rychlou akční hratelnost s průzkumem a minihrami v malých, ale hutných otevřených světech. V návaznosti na Shenmue a jeho nechvalně proslulou minihru s vysokozdvižným vozíkem si Travis musí mezi misemi vydělávat peníze tím, že se ujímá podřadných úkolů, jako je sekání trávníku, vynášení odpadků atd. Koneckonců, profesionální zabijáci jsou vždycky v jednom kole.

Zmíněný titul, stejně jako další bizarní japonský kultovní hit Deadly Premonition 2, byl původně exkluzivní hrou pro Nintendo Switch a obě hry se zřejmě potýkaly s hardwarovými omezeními této platformy. Doufejme, že NMH 3 bude mít na PC více prostoru k předvedení se.

Zdroj:  pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn